Gepubliceerd op

Haarwerk uitzoeken chemokuur

“Eh ik ben vanmorgen bij de Firma Koopal geweest omdat ik er tegenop zag om een haarwerk aan te schaffen in verband met mijn borstkanker en ik binnenkort een chemokuur moet ondergaan. Het was voor mij echt wel een emotioneel iets omdat ik het moeilijk vond om de stap te nemen om een haarwerk aan te schaffen. Want het is voor een vrouw best wel moeilijk om haar haar te verliezen en alles wat ermee samenhangt.

Ik werd ook heel emotioneel omdat mevrouw Koopal een vakvrouw is en je heel erg op gemak stelt en je zo wegwijs maakt in haar haarwerk en bedrijf dat ik zelfs blij werd van mijn nieuw aangeschafte haarwerk en dat ik niet had verwacht dat het zo zou passen bij mijn echte haar. Want ik had echt het idee dat een pruik een stijf statisch ding was waar je helemaal niks mee kan doen. En dan blijkt dat je met een haarwerk ook nog heel veel mogelijkheden hebt om je haar zo te stijlen dat het net het gevoel is dat je gewoon je eigen haar hebt.

Het is een ding om straks een pruik te dragen en ik vind het allemaal best wel zwaar en moeilijk om ook door dat hele proces heen te gaan. Maar het maakt het op dit moment wel een stuk makkelijker dat ik nou de stap heb genomen om het haarwerk aan te schaffen. Dus ik wens mevrouw Koopal veel succes met haar verdere werk en het is een vakvrouw.”

Ze is een vakvrouw