Gepubliceerd op

Alopecia

haarborstel met haar - Alopecia - Hoofdhuidproblemen

Alopecia is de meest grillige vorm van haarverlies. Er zijn zoveel verschillende vormen en vaak zijn er onderzoeken naar gedaan, maar niemand die hier echt een antwoord op heeft.

Haarverlies brengt onzekerheid met zich mee. Vragen als: “Gaat dit nog verder” of “Komt het ooit weer goed?” De onrust die je bij het ontdekken van haarverlies hebt, helpt niet mee aan het verminderen van het haarverlies. Vaak is het een vicieuze cirkel wat de situatie alleen maar verergerd.

De eerste gang is vaak naar de arts, vervolgens dermatoloog die je zalven (met hormonen) voorschrijft. Goedbedoelde adviezen vliegen je om de oren maar lossen het probleem niet op.

De volgende stap is informatie vragen bij een haarwerkster. Frans Koopal is al drie generaties bezig met het oplossen van haar en hoofdhuidproblemen. Voor hoofdhuidproblemen hebben we een speciale scoopdag, waarop je zelf mee kan kijken, via een vergroting van de huid en haarzakjes. Mediceutical producten kunnen vaak voor een oplossing zorgen (mits je je aan de voorschriften houdt).

Een haarwerk, klein of groot, kan ook een (tijdelijke) oplossing zijn. Als er vragen zijn, kan men vrijblijvend een intakegesprek aanvragen.

Afspraak